BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Youtubinis šlamštas" kategorijai

Žmonės šneka, kad Lietuvoj vis labiau plinta narkotinės medžiagos. Tai čia pavyzdžiui, haliucinogeniniai grybukai, aguonytės ir panašiai. Galiu tik paragint vaikus tuo neužsiiminėt, nes kažkaip tai negražu yra. O kadangi aš esu socialiai atsakingas, tai dar jums ir prevencinį filmuką pademonstruosiu.

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Krizės metai daro savo. Visos mergos lipa ant vyriškų galvų kaip išprotėjusios. Kad jūs geriau mane suprastumėt, tai pasistengsiu pasakyt vaizdžiai: mergos kaip blusytės lipa ant tvirtesnės žemės, kad nenuskęstų.
Apie tai yra ir filmukas. Pažiūrėkit vyrai ir žaiskit žaidimus labai atsargiai.

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Paprastai kasmet tokiu laiku aš jau pradedu laukti Kalėdų. Šiais metais nieko panašaus. Jau kelias savaites kaip aš nekantriai laukiau ne Kalėdų, o Seimo narių Uokos ir Gražulio išspyrimo iš Seimo. Na, gerai, gal ne taip staigiai, bet bent jau jų neliečiamybės panaikinimo ir rimtesnio svarstymo tikrai tikėjausi.
Bet jūs tik pagalvokit, nieko panašaus neįvyko ir [...]

Skaityti toliau »

Lietuvos televizijos, nusipirkusios licencijas rengti Lietuvos talentų šou, šlovės minutes ir kitus panašaus tipo cirkus, yra suinteresuotos kuo didesnių keistuolių suradimu ir jų pristatymu visuomenei. Būtent todėl jie mažiausiai laukia dainuojančiųjų aktyvumo ir šokėjų antplūdžio - tokių jie patys gali be vargo rasti ir keliolika chorų surinkti ar šokio teatrų įkurti. Talentų rengėjams svarbiausia netikėtumo [...]

Skaityti toliau »

Prasidėjo rugpjūtis. Man šitas mėnuo asocijuojasi su derliaus ėmimu. Visokio derliaus ėmimu: grūdai, morkos, slyvos ir net padidėjęs gimstamumas. Jei daržoves patys sėjam, patys nuimam, tai su gimstatumu politika šiek tiek kitokia.
Vasara pramogų ir išdykavimo metas, jauni ir seni žmonės plūsta į Palangą - aistros ir karštų romanų kurortą. Ne Ibiza, bet mums, kaip neišrankiai [...]

Skaityti toliau »

Prieš pora metų paauglės cypavo iš pasitenkinimo bežiūrėdamos filmą „Saulėlydis”, paskui laukė tęsinio „Jaunatis”, o dabar netelpa kailyje žiūrėdamos trečiąją dalį „Užtemimas”. Ai, kiek džiaugsmo dėl nieko ir kiek įrašų bloguose dėl vidutiniškų prodiuserių produkto.
Išprotėjusios vidurio Europos vištelės, tai yra vidurinių mokyklų suolus Lietuvoje betrinančios mergiotės, labai susidomėjo filmais. Ir dar matai ne bet kokiais, [...]

Skaityti toliau »

O, karščiai kaip padavė! Linksta burokų ir agurkų lapai kaip Afrikoje! Žiūriu jau ir bobučių braškės paskutinį dūchą išleido. Viena išeitis - lakstyti aplink visą daržą su laistytuvu. Menka laimė, kai sąnariai senatvėje traška ir rankos nepaneša nei penkių litrų kibiriuko. O jau nėra ką ir šnekėti apie didesnius laukus, javus ir bulvių plotus.
Vat tokiomis [...]

Skaityti toliau »

Liūdna žinia pasiekė tėvynės Lietuvos jaunąją kartą - krito bendravimo portaliūkščio one.lt reitingai. Sumažėję lankytojų srautai mažina ir verslą, o tai jau blogai ne tik jaunajai kartai. Žodžiu, gedulas.
O viskas prasidėjo nuo tos nelemtos krizės. Ji kirto per turtingų tėvelių nelegalius versliukus, sumažėjo pinigų, sumažėjo ir dienpinigiai dukrytėms bei sūneliams. Šie gi būdami praktiškai [...]

Skaityti toliau »

Praėjusiais metais Lietuva, na, gerai, ne Lietuva, o Lietuvos prodiuseriukai, nusipirko leidimą organizuoti lietuviškų talentų atrankas „Lietuvos talentai”. Surinko bandą keistuolių iš visų Lietuvos kaimų, prigriebė šiek tiek šlovės ištroškusių vaikų ir kaip baltą mišrainę per Kalėdas pateikė tv žiūrovams.
Negalima skųstis, buvo ir įdomių žmonių, kurie tikrai verti dėmesio, bet faktas kaip blynas - prodiuseriukams [...]

Skaityti toliau »

Lietuvos žmonės labai mėgsta būti pesimistais. Jiems viskas blogai, jiems runkeliai nedera, kopūstų sodinukai blogi, o kaimynas pats didžiausias priešas Marijos žemėje. Dabar lietuviai turi naują užsiėmimą - verkšlenti apie mokesčių sistemą ir kad ji tik labiau ir labiau surakina žmogų. Lietuviai mėgsta savęs gailėtis.
Sakyčiau, paskutiniu metu lietuviams tai fetišas. Jei gyvena blogai, tada verkšlena [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »