BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Valdžios vyrai" kategorijai

Kelias dienas švenčiau. Buvo gerai ir linksmai, kol linksmybių nesudrumstė vietos savivaldos atstovas (kaip gerai parašiau!). Negalvokit, ne ramink manęs atėjo, aš švenčiu tvarkingai. Taigi atnešė vietos savivaldos rinkimų balsavimui skirtus kažkokius popieriukus. Taip sakant, nesusilaikysiu ir šiek tiek jums papasakosiu apie tai.
Skaitom toliau >>>

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Beveik atspėjau! Rašiau, kad Seimą turėtų privatizuoti „VP Market”, bet tokį darbą daryti ėmėsi „Ežio” savininkas „Omnitel”.
Taip sakau dėl to, kad „Omnitel” sugalvojo pabūti prieš Kalėdas Santa Klausu ir Sniegūraščka ir pasiviešino ant visos Lietuvos, kad Seimo nariams padovanos po naują išmanųjį telefoną, o trys kiekvieno Seimo nario padėjėjai galės džiaugtis šiek tiek prastesnėmis mobylkomis. [...]

Skaityti toliau »

Žiūriu man pradėjo labai daug duot neakivaizdinės studijos VU. Ne, tai nereiškia, kad aš mokausi. Priešingai - nieko nesimokau ir net neketinu to daryti, bet man vien statuso užtenka, kad galėčiau pradėti protingai mąstyti. Tai kadangi kaime mažai kam galiu paaiškint apie gyvenimą (jiems užtenka ir mano pasakų apie jonizuotą vandenį), tai savo politinį požiūrį [...]

Skaityti toliau »

Šitą pavasarį Lietuvos laukus arėm ne tik mes, traktoristai. Iki traktoristo pareigų priaugo ir dar vienas visuomenei plačiai žinomas vardas, politikos apžvalgininkas naujienų agentūros BNS vadovas Artūras Račas. Jis ėmė tokias gilias vagas arti, kad kai kas sako, jog per gilios vagos gali lemti visišką nederlių. Bet kol dar sėjos metas, tai pažiūrėkim, ką pasėjo [...]

Skaityti toliau »

Moterys perima Lietuvos vairą ir vairuoja ne prasčiau už iki šiol buvusius šumacherius. Rasa Juknevičienė, Edita Žiobienė, Ingrida Šimonytė ir svarbiausia - Dalia Grybauskaitė.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė džiugina savo rinkėjus jau beveik metus, o ir iki išrinkimo prezidente jau kurį laiką buvo laikoma verčiausia pelnyti šalies vadovės vardą ir sėsti prie Lietuvos vairo.
Ir vairuoja [...]

Skaityti toliau »

Ankstesniame įraše kėlėm probleminį klausimą, ką daryt?, kai alfa.lt nereaguoja į Dainiaus Radzevičiaus, žurnalistų tėvo ir motinos, dvejones, ar tikrai šitas gi vadinamas naujienų portalas ima pinigus už interviu su politikais (Alfa.lt ir Dainiaus Radzevičiaus nuotykiai seriale „Žurnalistai irgi verkia”)? Bet šiandien jau galim apsiraminti - Dainius viską išsiaiškino.
Tiksliau sakant, ne išsiaiškino, o tik privertė [...]

Skaityti toliau »

Ko tik Lietuvoj nenutinka, ko tik Lietuvoj nebūna, bet šito Marijos Žemė dar nebuvo mačiusi.
Greitosios pagalbos vairuotojas prisipažino išprievartavęs į ligoninę vežamą pacientę, o slaugytojas vis dar ginasi prisidėjęs prie šio pasilinksminimo.
Teismui apklausiant greitosios darbuotojus, J. Barkovskis prisipažino išniekinęs merginą. Tačiau neva ji pati to norėjusi.
Alfa.lt
Greitoji pagalba - patenkinimo ir pasitenkinimo mašina. Gal ir neblogai. [...]

Skaityti toliau »

Sensacija! Sensacija!
Šiandien mūsų traktoristas - žurnalistas užfiksavo neįtikėtiną vaizdą. Jis nufilmavo vieną iš politikų, kuris buvo nušalintas nuo sotaus politologijos spenio, vadinamojo valdžios loviu. Piktas politikas buvo labai įniršęs ir draskėsi kaip kokia puma. Deja, jo piktavališkų veiksmų mūsų traktoristo brangiai kainuojanti kamera buvo sudaužyta. Po velnių, vėl reikės po teismus tampytis su tais politikais, [...]

Skaityti toliau »

Sveiki vaikučiai. Senas traktoristas online. Neprimatau ir neprigirdžiu, bet šiandien mano TV bangos pagavo prodiuserį ir kandidatą į Seimo narius - Žilviną Žusiną. Na, žinote, čia tas, kur Ledi ASS, atsiprašau, Ledi Ais prodiusuoja ar prodiusavo, nepamenu. Jūs tik pagalvokite, aš tik šiandien sužinojau, kad Žilvinas Žusinas yra Tautos prisikėlimo partijos atstovas ir kandidatavo į [...]

Skaityti toliau »

Vakar buvo panika (Dainius Radzevičius, Delfi žurnalistai ir rudeninis derlius), šiandien jau relaksas. Ariam laukus ir bėdos nematom.
Dainius Radzevičius, žurnalistų motina ir tėvas reikalus su delfiu išsuko geriau nei buvo galima tikėtis.
Šaunusis Dainius padarė naują įrašą savo bloge su gerąja naujiena:
Viskas paaiškėjo labai greitai - naujienų portalas Delfi.lt jokių tūkstančių už interviu spausdinimą neima.
dainius.org
O [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »