BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Patarimai runkeliams" kategorijai

Internetuose radau vietą, kur man siūlo ilsėtis su nuolaida. Kažkoks vingis. „Merkio vingis“. Teisybė, siūlo ne už dyką. Reiškia reikia kažką apie juos parašyt, paviešint, paplatint. Kaip tipinis lietuvis, kuris gyvena nuo lito iki kito lito, o santaupas prisimena tik iš taupkasės laikų, atostogoms tikrai pats nesusitaupysiu. Žodžiu, man reikia nemokamų arba labai pigių atostogų.
Aš [...]

Skaityti toliau »

Žmonės šneka, kad Lietuvoj vis labiau plinta narkotinės medžiagos. Tai čia pavyzdžiui, haliucinogeniniai grybukai, aguonytės ir panašiai. Galiu tik paragint vaikus tuo neužsiiminėt, nes kažkaip tai negražu yra. O kadangi aš esu socialiai atsakingas, tai dar jums ir prevencinį filmuką pademonstruosiu.

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Pone Diev, tu šventas! Žmonės jau visai nuprotėjo. Vieni su virgulėmis ratais po tvartus vaikšto ir ieško žydų užkastų kapeikų, o kiti pradėjo biznį sukti iš gruntinio vandens. Aš kalbu apie žmones, pablūdusius dėl visų šarminių, gyvųjų, jonizuotų ir kitokių vandenų. Žmonės, kur jūsų razumas?
Išsiryškinsiu - pagavo ir mane azartas tokiomis nesąmonėmis zanimatsa. Jau [...]

Skaityti toliau »

Krizės metai daro savo. Visos mergos lipa ant vyriškų galvų kaip išprotėjusios. Kad jūs geriau mane suprastumėt, tai pasistengsiu pasakyt vaizdžiai: mergos kaip blusytės lipa ant tvirtesnės žemės, kad nenuskęstų.
Apie tai yra ir filmukas. Pažiūrėkit vyrai ir žaiskit žaidimus labai atsargiai.

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Mano nuotykiai VU tęsiasi.
Žodžiu, nėra paslapčių, važiavau mokytis ne vien dėl mokslų. Tikėjausi rasti kokią miestelėno dukrą ir ją temptis į kaimą karvių melžti, nes amžius jau spaudžia mane, bet reikia pradėti nuo pradžių, nes jūs nieko nesuprasit.
Žodžiu, nužiūrėjau, kad mano mokykloj, šitoj VU, yra labai daug mergelių: ir plonų, ir storų, ir trimetrinių ir [...]

Skaityti toliau »

Ruduo yra bulvių kasimo metas. Visi kaimiečiai duodasi laukuose. Bulvės - pinigai. Ir aš ne išimtis. Irgi kasu. Bet mano bulviakasis dar sudėtingesnis. Aš jums papasakosiu savo verslo planą. Mokykitės, miestelėnai, iš kaimo žmogaus.
Pavasarį bulves sodinu dryžuotu principu. Tai reiškia, kad viena vaga ekologiška, be pesticidų, be trąšų, o kita vaga - su visokiu lenkišku [...]

Skaityti toliau »

Reikia mokytis užsienio kalbų! Kuo greičiau tai padarsit, tuo greičiau pažinsit šiek tiek daugiau negu tik savo kaimą. Pavyzdžiui žurnalistas Algimantas Čekuolis pataria per dieną išmokti po kelis svetimos kalbos žodžius. Aš nesu toks griežtas. Manau, kad yra ir smagesnių būdų mokytis užsienio kalbų.
Ir va skubu pagirti vilniečius, kad gerai mokosi užsienio kalbų. Praktiškai [...]

Skaityti toliau »

Prasidėjo rugpjūtis. Man šitas mėnuo asocijuojasi su derliaus ėmimu. Visokio derliaus ėmimu: grūdai, morkos, slyvos ir net padidėjęs gimstamumas. Jei daržoves patys sėjam, patys nuimam, tai su gimstatumu politika šiek tiek kitokia.
Vasara pramogų ir išdykavimo metas, jauni ir seni žmonės plūsta į Palangą - aistros ir karštų romanų kurortą. Ne Ibiza, bet mums, kaip neišrankiai [...]

Skaityti toliau »

Pagaliau lietuviški nekilnojamo turto agentūrų cirkininkai sumąstė pranešti tautai apie nekilnojamo turto kainų augimą. Suprask - dabar jau turi bėgti ir pirkti, jei vis dar nori gauti pigesnių butų. Ir žmonės sukruto, kalbos prasidėjo. Juk NT makleriai sako, reiškia žino. O daugeliu atvejų, jie tik žaidžia su potencialiais savo klijientais.
Tai žodžiu, apie ką aš norėjau [...]

Skaityti toliau »

O, karščiai kaip padavė! Linksta burokų ir agurkų lapai kaip Afrikoje! Žiūriu jau ir bobučių braškės paskutinį dūchą išleido. Viena išeitis - lakstyti aplink visą daržą su laistytuvu. Menka laimė, kai sąnariai senatvėje traška ir rankos nepaneša nei penkių litrų kibiriuko. O jau nėra ką ir šnekėti apie didesnius laukus, javus ir bulvių plotus.
Vat tokiomis [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »