BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Meno plūgas" kategorijai

Internetuose radau vietą, kur man siūlo ilsėtis su nuolaida. Kažkoks vingis. „Merkio vingis“. Teisybė, siūlo ne už dyką. Reiškia reikia kažką apie juos parašyt, paviešint, paplatint. Kaip tipinis lietuvis, kuris gyvena nuo lito iki kito lito, o santaupas prisimena tik iš taupkasės laikų, atostogoms tikrai pats nesusitaupysiu. Žodžiu, man reikia nemokamų arba labai pigių atostogų.
Aš [...]

Skaityti toliau »

Chebra, neseniai radau vienos foto ateljė skelbimą, kad jie ieško, kas jiems gali sukurti odę. Taip sakant, ieško reklamos, tai aš geras, man negaila. Imkit jūs tą reklamą, o prie to paties aš dar ir save pareklamuosiu.
ODĖ „FOTOLOBIUI”
Savo karvidėje turi tris karves,
Kurios neduoda kaimui smarvės,
Nes ekologišką šienelį ėda
Ir svetima dėl jų man gėda.
Dėl grožio auginu [...]

Skaityti toliau »

Kiekvienoje visuomenės gyvenimo srityje yra žmogus, kurį galima apibūdinti geru dar nuo senųjų laikų išlikusiu posakiu – kiekvienas gaidys ant savo mėšlyno yra visagalis. O šiandien Lietuvoje yra taip: kiekvienas yra gaidys, tik ne kiekvienas turi savo mėšlyną. Bet tie, kurie jį turi, atlieka visas savo, gaidžių, funkcijas. Vienas iš ryškiausių gaidžių – nepabijokime to [...]

Skaityti toliau »

Gaila, kad baigėsi žiema! Man patikdavo būti namuose apsivyniojus šilta antklode, mažais gurkšneliais gerti šiltą čiobrelių arbatą su medumi ir skaityti gerai parašytas knygas, kartais, atsitraukus nuo skaitymo, pasižiūrėti pro langą į krentančias snaiges.
Bet aš ne apie tai. Jau seniai mąsčiau, kodėl niekas Lietuvoje neparašo geros knygos apie tinklaraštininkus, jų gyvenimą, įpročius, norus ir tikslus. [...]

Skaityti toliau »

Ar jūs kada nors užduodavote sau klausimą, kas yra neatrastos architektūrinės erdvės? Ne. Aš taip pat ne. Neko nenusimanau apie architektūrą ir apie jų erdves. Bet kas bus, jeigu šitas neatrastas erdves mes sujungsime su užburiančia klasikine muzika? Gausis šedevras. Ne, ne Pikaso Monalizos paveikslas, bet Alex Roman vizualinis šedevras.
Panaudodamas puikią klasikinę hipnotizuojančią muziką, Alex [...]

Skaityti toliau »