BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Kas naujo?" kategorijai

Internetuose radau vietą, kur man siūlo ilsėtis su nuolaida. Kažkoks vingis. „Merkio vingis“. Teisybė, siūlo ne už dyką. Reiškia reikia kažką apie juos parašyt, paviešint, paplatint. Kaip tipinis lietuvis, kuris gyvena nuo lito iki kito lito, o santaupas prisimena tik iš taupkasės laikų, atostogoms tikrai pats nesusitaupysiu. Žodžiu, man reikia nemokamų arba labai pigių atostogų.
Aš [...]

Skaityti toliau »

Šventoj Marijos žemėj vyksta negeri dalykai. Atėjo tas Facebookas ir visos pūstalūpės, pūstažandės ir visais kitais galais pūstos mergiotės persikėlė iš One.lt į tą velniavą Facebooką. Iš paskos joms ten persikėlė ir soliariumo pacanai, kurie gyvenime nėra šakių rankose laikę ir nieko nesupranta apie tikrą gyvenime. O visų šitų vaikų [...]

Skaityti toliau »

Kaip sako vienas europarlamentaras, VO BLYN, prasidėjo apokalipsė. „Facebookas” gali sukelti net Egipto riaušes. Bent jau taip aiškina „Googlas” prisidengdamas savo kažkokiu šeštu darbuotoju, Afrikos čiabuvių gentims. Kas dar nesuprato, kalbu apie tai, kad „Facebooke” pradėtas judėjimas, kalbantis apie nepasitenkinimą Egipte vykdoma politika, virto realiomis drakėmis gatvėse.
Skaitom toliau >>>

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Kelias dienas švenčiau. Buvo gerai ir linksmai, kol linksmybių nesudrumstė vietos savivaldos atstovas (kaip gerai parašiau!). Negalvokit, ne ramink manęs atėjo, aš švenčiu tvarkingai. Taigi atnešė vietos savivaldos rinkimų balsavimui skirtus kažkokius popieriukus. Taip sakant, nesusilaikysiu ir šiek tiek jums papasakosiu apie tai.
Skaitom toliau >>>

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Kol kas dar švenčiu įkurtuves šiame puslapyje, todėl įrašų kelias dienas tikrai nelaukit. Galit pasilinksmint su manim, o kad žinotumėt, kaip tikri traktoristai švenčia, tai va jums keli patarimai.
Gerą traktoristą gerbia ir myli visas kaimas, todėl į linksmybes ir tūsus man neštis nieko nereikia - kaimiečiai visko suneša. Gėrimų, maisto, muzikos, mergų…
Skaitom toliau >>>

Rodyk draugams

Skaityti toliau »

Ne visiems krizė pridarė nuostolių. Pavyzdžiui man, viskas visai priešingai. Gerbiamo Andriaus Kubiliaus vadovaujama vyriausybė man padėjo pasiekti visų gerumų, kokiais dabar su jumis ir pasidalinsiu.
Jūs tik pagalvokit, nuo šiandien aš jus pasikviesiu į visai naujus traktoristo namus. Na, ne į tikrus, iš tikrų su šakėm išvyčiau. Aš jus kviečiu į naujus virtualius savo namus.
Skaitom [...]

Skaityti toliau »

Vaje, kaip seniai dariau įrašą. Palikau jus likimo valiai ir nei su šventėmis nepasveikinau, nei išmintimi nepasidalinau. Persiprašau labai, bet už tai dabar turiu ką pasakyti.
Pirmiausia su krikščionių katalikų ir ortodoksų šventėmis jus. Labai geros šventės visos šitos. Kai pradedi švęsti nuo gruodžio vidurio, tai šventi iki sausio vidurio.
Šiais metais šventes kažkiek sugadino sniegas, nes [...]

Skaityti toliau »

Sako, kad durną ir bažnyčioj mušą. Niekados iki galo nesuprasdavau šitos lietuvių liaudies išminties, nes nesu klapčiukas bažnyčioje, bet manau, kad dabar pradedu įsikirst. Ir šitą man padėjo padaryti kas? Spėkit! Ogi naujienų portalas delfi.lt. Jie šaunuoliai.
Jūs tik paklausykit, ką jums papasakosiu.
Kaip jau esu rašęs, pasinešiau ant mokslų. Noriu gauti diplomą, kad manęs visi bijotų [...]

Skaityti toliau »

Jei jau reikėtų emigruoti iš Lietuvos, rinkčiausi tik tas šalis, kuriose yra tokios pačios šventės kaip ir pas mus. O svarbiausios yra Kalėdos su Naujaisiais (jas vadinu viena švente, nes aš švenčiu nuo vienos iki kitos) ir Velykos.
Kodėl mėgstu Velykas, papasakosiu pavasarį, o dabar – apie Kalėdas. Na, ne visai Kalėdas, greičiau apie Kalėdų laukimą. [...]

Skaityti toliau »

Lietuvos televizijos, nusipirkusios licencijas rengti Lietuvos talentų šou, šlovės minutes ir kitus panašaus tipo cirkus, yra suinteresuotos kuo didesnių keistuolių suradimu ir jų pristatymu visuomenei. Būtent todėl jie mažiausiai laukia dainuojančiųjų aktyvumo ir šokėjų antplūdžio - tokių jie patys gali be vargo rasti ir keliolika chorų surinkti ar šokio teatrų įkurti. Talentų rengėjams svarbiausia netikėtumo [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »