BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Įžymybių garažas" kategorijai

Net prie geriausių norų manęs niekas negalėtų apkaltinti senamadiškumu. Blogą turiu, skypą naudoju, google varinėju ir svarbiausia, kad prisidėjau prie durnelių, turinčių Facebook sąskaitas, skaičiaus.
Realios naudos iš to Facebook nėra. Prisijungi ir mali š arba čiešini gretimo kaimo mergas. Visas įdomumas tik tas, kad gali prisižiūrėt, kaip vienas Seimo narys ant kito Seimo nario loja [...]

Skaityti toliau »

Lietuvos televizijos, nusipirkusios licencijas rengti Lietuvos talentų šou, šlovės minutes ir kitus panašaus tipo cirkus, yra suinteresuotos kuo didesnių keistuolių suradimu ir jų pristatymu visuomenei. Būtent todėl jie mažiausiai laukia dainuojančiųjų aktyvumo ir šokėjų antplūdžio - tokių jie patys gali be vargo rasti ir keliolika chorų surinkti ar šokio teatrų įkurti. Talentų rengėjams svarbiausia netikėtumo [...]

Skaityti toliau »

Pagaliau radau idealų užsakomojo straipsnio pavyzdį ir apie ji jums papasakosiu. Kaip man patinka tokius skaityti! Pasimato visas grožis ir gali pažaisti žaidimą - spėk teksto kainą.
Tai va, yra toks kietas kietas prodiuseris Remigijus Kinas. Gal perdedu, nieko kieto, bet kelias mergaičių - kumelaičių grupes vadelioja. Vaikinukas pats dar jaunas, dar mažai patyręs, todėl į [...]

Skaityti toliau »

Sensacija! Sensacija! Po trečiadienį transliuotų draugiškų „Žalgirio” ir Lietuvos rinktinės rungtynių aš supratau, kodėl krepšinio transliacijos susilaukia tokio didelio populiarumo. Ne, čia ne ta priežastis, apie kurią jūs pagalvojate. Aš nekalbu apie besaikį alaus ir čipsų kimšimą į savo mažus vidaus organus, vadinamus skrandžiais.
Populiarumas ateina todėl, kad krepšinis sujungia dvi didžiausias pasaulio klaidas. Tuoj paaiškinsiu, [...]

Skaityti toliau »

Krizė taip duodasi, kad net vėjas aplink švilpia, o bedarbiai krizės šokdinami praktiškai pasadoblio ir polkos miksą šoka (kaip gražiai gavosi parašyt). Žmonės ieško darbo kaip išprotėję: Onutė, Zosytė, Marytė, Vladas ir Oksana Pikul - visiems reikia darbo, o darbo kaip nėra taip nėra. Tiksliau yra, bet jis kaip vilkas po mišką laksto.
Iš visų [...]

Skaityti toliau »

Laikas nuo laiko pasaulis vis nušoka nuo proto. Prieš daugiau kaip metus pasaulis masiškai gedėjo Michaelo Jacksono. Masiškai. Savižotiškas durnumas.
O jau kuris laikas kaip pasaulis lipa sienom dėl Lady Gagos. Nieko nepasakysi, žmonėms patinka iškrypimai. Lady Gagai patinka pelnas, todėl visi draugiškai sutaria ir kol kas neblogai sekasi abiems pusėms.
Vis pasigirsta, kad Lady Gagai irgi [...]

Skaityti toliau »

Turbūt kiekvieno su protu nesusipykusio lietuvio rytas prasideda delfi.lt portalo skaitymu. Ne todėl, kad ten labai gerai. Greičiau dėl to, kad nieko geriau nėra. Ir mano nauja gera savaitė prasidėjo nuo jo skaitymo. Prasidėjo ir gera nuotaika tuoj pat baigėsi, nes radau tokį briedų briedą, kad delfi.lt eilinį kartą gali slėptis po pernykščiais rudeniniais lapais. [...]

Skaityti toliau »

Praėjusiais metais Lietuva, na, gerai, ne Lietuva, o Lietuvos prodiuseriukai, nusipirko leidimą organizuoti lietuviškų talentų atrankas „Lietuvos talentai”. Surinko bandą keistuolių iš visų Lietuvos kaimų, prigriebė šiek tiek šlovės ištroškusių vaikų ir kaip baltą mišrainę per Kalėdas pateikė tv žiūrovams.
Negalima skųstis, buvo ir įdomių žmonių, kurie tikrai verti dėmesio, bet faktas kaip blynas - prodiuseriukams [...]

Skaityti toliau »

Šitą pavasarį Lietuvos laukus arėm ne tik mes, traktoristai. Iki traktoristo pareigų priaugo ir dar vienas visuomenei plačiai žinomas vardas, politikos apžvalgininkas naujienų agentūros BNS vadovas Artūras Račas. Jis ėmė tokias gilias vagas arti, kad kai kas sako, jog per gilios vagos gali lemti visišką nederlių. Bet kol dar sėjos metas, tai pažiūrėkim, ką pasėjo [...]

Skaityti toliau »

Moterys perima Lietuvos vairą ir vairuoja ne prasčiau už iki šiol buvusius šumacherius. Rasa Juknevičienė, Edita Žiobienė, Ingrida Šimonytė ir svarbiausia - Dalia Grybauskaitė.
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė džiugina savo rinkėjus jau beveik metus, o ir iki išrinkimo prezidente jau kurį laiką buvo laikoma verčiausia pelnyti šalies vadovės vardą ir sėsti prie Lietuvos vairo.
Ir vairuoja [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »