BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Įrašų RSS
Komentarų RSS

Archyvas "Gyvūnijos pasaulyje" kategorijai

Chebra, neseniai radau vienos foto ateljė skelbimą, kad jie ieško, kas jiems gali sukurti odę. Taip sakant, ieško reklamos, tai aš geras, man negaila. Imkit jūs tą reklamą, o prie to paties aš dar ir save pareklamuosiu.
ODĖ „FOTOLOBIUI”
Savo karvidėje turi tris karves,
Kurios neduoda kaimui smarvės,
Nes ekologišką šienelį ėda
Ir svetima dėl jų man gėda.
Dėl grožio auginu [...]

Skaityti toliau »

Paprastai kasmet tokiu laiku aš jau pradedu laukti Kalėdų. Šiais metais nieko panašaus. Jau kelias savaites kaip aš nekantriai laukiau ne Kalėdų, o Seimo narių Uokos ir Gražulio išspyrimo iš Seimo. Na, gerai, gal ne taip staigiai, bet bent jau jų neliečiamybės panaikinimo ir rimtesnio svarstymo tikrai tikėjausi.
Bet jūs tik pagalvokit, nieko panašaus neįvyko ir [...]

Skaityti toliau »

Mano nuotykiai VU tęsiasi.
Žodžiu, nėra paslapčių, važiavau mokytis ne vien dėl mokslų. Tikėjausi rasti kokią miestelėno dukrą ir ją temptis į kaimą karvių melžti, nes amžius jau spaudžia mane, bet reikia pradėti nuo pradžių, nes jūs nieko nesuprasit.
Žodžiu, nužiūrėjau, kad mano mokykloj, šitoj VU, yra labai daug mergelių: ir plonų, ir storų, ir trimetrinių ir [...]

Skaityti toliau »

Jau kelias dienas lankausi sostinėje. Tik negalvokit, kad mane atvežė MAXIMOS fūra su linkėjimais iš kaimo. Jokiais būdais ne, aš savais keliais esu sostinėje, bet negaliu nepasidalinti mintimis apie stipriausius įspūdžius Vilniuje.
Pagrindinis klausimas jums, miestelėnai vilniečiai, kodėl pas jus tiek daug alkoholikų? Aš jums galiu pasakyti, kad mano kaime, kur šventų lašų „taškas” yra praktiškai [...]

Skaityti toliau »

Jūs neįsivaizduojate, kaip mane sudomino kačių temą! Sakyčiau neatkasti temų lobynai ir neapsakomi aruodai žurnalistams. Katės teršia, katės padeda sveikatai, katės nešioja ligas, katės smėliadėžėse, katės ant šieno…. Rašyk ir rašyk!
O aš išsirinkau jums papasakoti labai jau įdomią temą apie katinus. Pasirodo, yra tokia vieša įstaiga (nesigilinkit, ką reiškia šitas terminas - tai nėra svarbu, [...]

Skaityti toliau »

Kadangi paskutiniai tyrimai atskleidė, kad Pumpėnų, tai yra mūsų, kaime mažai kas turi internetą ir domisi žiniasklaidos bizniu, todėl laikas nuo laiko savo tekstus orientuosime miestiečių lavinimui ir universaliam švietimui. Va, pavyzdžiui, ir šiandieninis tekstas yra skirtas ne mieliems kaimiečiams, o miestų smogui atspariems miestelėnams.
Katinai. Gyvenantys kaime jie problemų nemato. Valkiojasi nuo trobos prie trobos, [...]

Skaityti toliau »

Prieš pora metų paauglės cypavo iš pasitenkinimo bežiūrėdamos filmą „Saulėlydis”, paskui laukė tęsinio „Jaunatis”, o dabar netelpa kailyje žiūrėdamos trečiąją dalį „Užtemimas”. Ai, kiek džiaugsmo dėl nieko ir kiek įrašų bloguose dėl vidutiniškų prodiuserių produkto.
Išprotėjusios vidurio Europos vištelės, tai yra vidurinių mokyklų suolus Lietuvoje betrinančios mergiotės, labai susidomėjo filmais. Ir dar matai ne bet kokiais, [...]

Skaityti toliau »

Turbūt kiekvieno su protu nesusipykusio lietuvio rytas prasideda delfi.lt portalo skaitymu. Ne todėl, kad ten labai gerai. Greičiau dėl to, kad nieko geriau nėra. Ir mano nauja gera savaitė prasidėjo nuo jo skaitymo. Prasidėjo ir gera nuotaika tuoj pat baigėsi, nes radau tokį briedų briedą, kad delfi.lt eilinį kartą gali slėptis po pernykščiais rudeniniais lapais. [...]

Skaityti toliau »

Rusija ne vienam asocijuojasi su tėvyne-motina. Ji tokia didelė, kad ir kinietis ir lietuvis jaučiasi turintis Rusijoje šaknų, o be to iš Rusijos kyla visi pasaulio blogiai ir gėriai. Žodžiu, šita šalis vis sugeba nustebinti pasaulį.
Šį savaitgalį iš motinos tėvynės pasklido žinia, kad nuteisti keli asmenys, neturintys nuolatinės gyvenamosios vietos. Kaip sakoma - bomžai. Tačiau [...]

Skaityti toliau »

Liūdna žinia pasiekė tėvynės Lietuvos jaunąją kartą - krito bendravimo portaliūkščio one.lt reitingai. Sumažėję lankytojų srautai mažina ir verslą, o tai jau blogai ne tik jaunajai kartai. Žodžiu, gedulas.
O viskas prasidėjo nuo tos nelemtos krizės. Ji kirto per turtingų tėvelių nelegalius versliukus, sumažėjo pinigų, sumažėjo ir dienpinigiai dukrytėms bei sūneliams. Šie gi būdami praktiškai [...]

Skaityti toliau »

Naujesni įrašai »